Підвищуємо майстерність психологів Центру пробаціїПідвищуємо майстерність психологів Центру пробації

У грудні 2023 року на базі громадської організації “Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству”, за ініціативи Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, пройшов триденний тренінг для психологів, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства. Навчання пройшла і пробаціонерка Світлана Атрощенко, яка є психологом-консультантом у методі позитивної психотерапії та фахівчинею по роботі з ПТСР.

Пробація стала однією із ланок на рівні органів місцевого самоврядування, соціальних служб, правоохоронних органів, яка здійснює заходи з протидії домашньому насильству. 

Постійне навчання психологів пробації є важливим кроком у напрямку підвищення якості надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Під час тренінгу учасники отримали нові знання та вдосконалили навички щодо роботи з постраждалими від гендерно зумовленого та домашнього насильства. 

 В подальшому отримані знання та навички допоможуть ефективніше працювати з клієнтами пробації, які пережили насильство, а також сприятиме підвищенню обізнаності про проблему домашнього насильства як у громадах, так і в суспільстві загалом.

Довідково: Підвищення кваліфікації для психологів відбулось у межах проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства”.