Підвищення професійної кваліфікації персоналу пробації без «перерви» на війнуПідвищення професійної кваліфікації персоналу пробації без «перерви» на війну
28 лютого 2023 року 24 працівники органів пробації розпочали очно-дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації на базі Академії Державної пенітенціарної служби.
Зазначений курс передбачає 30 діб навчання, протягом якого пробаціонери мають розглянути та обговорити основні аспекти роботи з правопорушниками, які відбувають покарання без позбавлення волі, сучасні інструменти пробації та новації, що впроваджуються для розвитку національної системи виконання альтернативних санкцій і заходів.
Також пробаціонери ознайомляться із загальною характеристикою вимог міжнародних стандартів і рекомендацій поводження із особами, засудженими до кримінальних покарань не пов’язаних із позбавленням волі.
Актуалізація знань та вмінь, пошук нестандартних рішень та ефективних методів кризової комунікації сприяють ефективній діяльності пробації навіть в умовах воєнного стану.