Підвищення професійного рівня персоналу пробації є однією з місій, що реалізується за підтримки Проєкту ЄС “Pravo-Justice”Підвищення професійного рівня персоналу пробації  є однією з місій, що реалізується за підтримки Проєкту ЄС “Pravo-Justice”
01 серпня 2023 року на базі Державної установи «Центрі пробації» відбувся зріз знань працівників, спрямований на визначення необхідності проведення навчальних тренінгів та їх тематики, запланованих на2023 – 2024 роки, яким було охоплено майже 1700 працівників уповноважених органів пробації. Завдання складалися із 41 питання з різних напрямів діяльності Центру пробації. Питання були розміщені на платформі Google, де кожен із учасників у чітко відведений час мав змогу надати відповідь.
За результатами аналізу тестування працівники відділу по роботі з персоналом Центру пробації разом з експертами Проєкту ЄС “Pravo-Justice” розроблять тренінгові програми для підвищення кваліфікаціїї працівників пробації.
Навчання персоналу Центру пробації є важливим напрямом для подальшого впровадження та ефективного використання інструментів пробації, що сприяють виправленню правопорушників і підвищенню безпеки в громадах.