Підбито підсумки проходження практики здобувачами вищої освітиПідбито підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти
Засідання, під час якого, зокрема розглядалися результати проходження практики здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та підготовки до проходження практики здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня, відбулося 29 червня 2023 року на кафедрі кримінального права і процесу Національного авіаційного університету (НАУ).
У зв’язку із тим, що практика на освітньо професійній програмі «Правоохоронна діяльність» має свою специфіку, серед запрошених стейкхолдерів, були представники пробації України.
Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Софія Лихова зазначила, що в цьому році фахову практику здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня проходили в Державній установі «Центр пробації» та підрозділах Національної поліції України. Вона висловила вдячність стейкхолдерам за дієву співпрацю у межах підписаного меморандуму.
Вікторія Ключ, начальник по роботі з персоналом ДУ «Центр пробації», та профільні фахівці, які безпосередньо працювали зі студентами під час проходження практики, підкреслили, що всі 18 здобувачів вищої освіти юридичного факультету спеціальності «Правоохоронна діяльність», які проходили практику на базі філій Державної установи «Центр пробації» в Київській, Житомирській Хмельницькій та Дніпропетровській областях, зарекомендували себе як дисципліновані та грамотні особи. Усі здобувачі вищої освіти вчасно та на високому рівні захистили фахову практику.
Процес проходження практики висвітлювався на сайті ЮФ НАУ (http://www.law.nau.edu.ua/…/4481-graduates-of-higher…).
На зображенні може бути: 9 людей, телефон та текст