Пробація у кримінальному судочинствіПробація у кримінальному судочинстві
19 жовтня 2023 року на платформі ZOOM Державна установа «Центр пробації» спільно з Одеським регіональним відділенням Національної школи суддів України провела семінар для суддів місцевих загальних судів та помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.
Одноденний інтенсив про пробацію для суддів «оцінили» понад 100 представників місцевих загальних судів, які обговорили проблемні аспекти щодо застосування законодавства України з питань пробації та вирішували практичні завдання тренінгу.
Під час семінару заступник директора Центру пробації Олена Суботенко акцентувала увагу присутніх на основних моментах історії розвитку пробації, а також ознайомила учасників з міжнародними стандартами, які знайшли відображення у Законі України «Про пробацію» та практичних навичках для вирішення проблемних ситуацій, які виникають під час застосування судами законодавства з питань пробації.
Підсумовуючи свій виступ Олена Суботенко зазначила, що проведення спільних заходів Центру пробації та регіональних відділень НШСУ, надзвичайно важливе задля ефективної співпраці суддів та органів пробації.