Пробація для ЗСУ: флешмоб об’єднує пробаціонерівПробація для ЗСУ: флешмоб об’єднує пробаціонерів

Рівно місяць тому пробаціонери Херсонщини запустили флешмоб #пробація_для_ЗСУ. Беручи участь у благодійних аукціонах, організованих волонтеркою Іриною Гришиною, вони збирають кошти на гуманітарну допомогу військовим. 

Цього разу волонтерка розігрувала розшиту бісером патріотичну картину, створену власноруч. Вже традиційно пробаціонери регіону долучаються до благодійної акції. Так, переможницею аукціону стала Олена Приймак, начальниця сектору пробації № 16, що на Херсонщині. 

Пані Олена працює в системі виконання покарань майже 17 років. Психолог за фахом, вона допомагає засудженим віднайти мотивацію і сили змінюватись самим і змінювати своє життя. Сама пробаціонерка з Херсонщини, з початком повномасштабного вторгнення вимушена була з родиною рятуватись від війни на Черкащині. Згодом повернулась до рідної Великої Олександрівки, де продовжила працювати, адаптуючись до нових викликів війни.

Олена не очікувала, що може виграти в аукціоні. “Такі заходи — чудова можливість зробити свій внесок у наближення перемоги. Саме тому, без роздумів долучилася до аукціону. По можливості завжди доначу на потреби для ЗСУ, бо не можу пройти повз”, — зауважує вона.

Під час аукціону було зібрано майже 5 тис. грн. На ці кошти було закуплено гуманітарну допомогу для 53 бригади з Херсонщини і 110 бригади, яка зараз дислокується під Авдіївкою.

Зараз обов’язок кожного — допомагати нашим захисникам, і працівники Центру пробації не просто активно долучаються до різноманітних благодійних акцій та кампаній, а й започатковують свої. 

Дякуємо захисникам та всім, хто наближає нашу Перемогу!