Пробаціонери Сумщини доєднались до Всеукраїнської програми ментального здоров’я ”Ти як?”Пробаціонери Сумщини доєднались до Всеукраїнської програми ментального здоров’я ”Ти як?”


Знаходити у собі сили щодня, формувати звичку піклуватися про себе, використовувати прийоми опанування стресу, тривоги, гніву, безпорадності, — це знання, необхідні кожній людині.  

У межах комунікаційної кампанії “Ти як?”, що реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської, для пробаціонерів Сумщини провели тренінг “Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях”. 

Організаторами тренінгу виступили Сумський обласний Центр зайнятості. Працівники уповноважених органів з питань пробації з Сум стали безпосередніми учасниками зустрічі, інші приєднались онлайн.

Здатність до адаптації, повноцінного функціонування й навіть певного розвитку під час війни значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності українців та культури піклування про ментальне здоров’я. 

“Дякую, це було вчасно і дуже доречно”, “Мій настрій став кращим”, “Це дещо незвично для мене – піклуватися насамперед про себе, щоб мати сили підтримувати інших”, – це відгуки учасників заходу.