Пробаціонери Запоріжжя взяли участь у засіданні круглого столу з питань медіаціїПробаціонери Запоріжжя взяли участь у засіданні круглого столу з питань медіації

3 листопада 2023 року начальник філії Центру пробації в Запорізькій області Вадим Книш та начальниця сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя Лариса Солопова взяли участь у засіданні круглого столу «Медіація під час судового процесу: роль суддів, медіаторів, адвокатів та органів державної влади», який проводився за ініціативою Gemme Ukraine (Української Національної секції Європейської асоціації суддів для медіації) та Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».

Учасниками заходу були судді, співробітники безоплатної  вторинної правової допомоги, медіатори, адвокати, співробітники органів прокуратури, соціального захисту населення та центрів соціальних служб.

Захід мав на меті налагодження співпраці різних суб’єктів задля впровадження та забезпечення медіації під час вирішення спорів у судових інстанціях. Зокрема розглянуто питання медіації в кримінальних справах, при розгляді адміністративних спорів, в цивільному та господарському судочинстві, а також відновне правосуддя.

Наприкінці заходу учасники обговорили проблемні питання застосування процедури медіації в умовах воєнного стану в Запорізькій області.