Пробаціонери взяли участь у Чемпіонаті з міні-футболу серед персоналу ДКВС УкраїниПробаціонери взяли участь у Чемпіонаті з міні-футболу серед персоналу ДКВС України
За пальму першості боролися команди працівників ДУ «Кропивницька виправна колонія (№ 6)», ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор» та працівники структурних підрозділів філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області.
Гра за грою, турнір за турніром… Голи у ворота всіх команд, пенальті та навіть жовтка картка для гравців давно сформованих команд… На футбольному полі вирували неабиякі емоції та баталії, а професійному судді необхідно було також визначити переможців.
Хвилююча мить нагородження. Перше місце у цьому футбольному турнірі заслужено посіла команда Державної установи «Кропивницька виправна колонія (№ 6)».
Цього разу команда працівників філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області посіла друге місце, однак усі залишилися задоволеними від гри та прониклися ідеєю подальшого розвитку футболу у колективі.