Пробаційні програми, як інноваційні технології соціальної роботи із суб’єктами пробаціїПробаційні програми, як інноваційні технології соціальної роботи із суб’єктами пробації

“Пробаційні програми, як інноваційні технології соціальної роботи із суб’єктами пробації” – тема онлайн-лекції для студентів соціально-психологічного факультету Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Захід був спрямований на поглиблене вивчення студентами пробаційних практик та їхнього впливу на соціальну сферу.

Лекцію провели пробаціонери Бориспільського районного відділу № 2 філії Державної установи “Центр пробації” у м. Києві та Київській області.

Під час зустрічі було детально розглянуто робочий процес працівника уповноваженого органу питань пробації. Окрему увагу приділили особливостям роботи з неповнолітніми, які перебувають в конфлікті з законом.

Зустріч відзначилася активним обговоренням шляхів подальшої співпраці між Державною установою “Центр пробації” та Університетом Григорія Сковороди в Переяславі, спрямованої на формування висококваліфікованого кадрового резерву та вдосконалення соціальної роботи в системі пробації.