Прищеплюємо почуття відповідальності та турботи неповнолітнім правопорушникам Прищеплюємо почуття відповідальності та турботи неповнолітнім правопорушникам 

Неповнолітні, які перебувають у конфлікті з законом, — особлива категорія клієнтів пробації, адже дитяча психіка вразлива та легко піддається впливу оточення. В роботі з молоддю важливо зосередитися на вихованні в них гуманності та поваги до навколишнього середовища, аби в майбутньому вони залишились відповідальними членами суспільства.

У межах пілотного проєкту з імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, за ініціативи працівників сектору ювенальної пробації Львова підоблікові неповнолітні відвідали притулок для тварин. Метою заходу став розвиток емпатії та соціалізація правопорушників. 

Під час відвідин підлітки на власні очі побачили результати людської недбалості та жорстокого поводження з тваринами. Також цей візит продемонстрував молоді тендітність та вразливість тварин перед навколишнім світом і людьми. 

Такий захід нагадав, як важливо піклуватись, співчувати, любити і цінувати саме життя у всіх його проявах і як необдумані вчинки можуть призводити до страждань інших. 

Довідково: «Домівка врятованих тварин» – це прихисток, який уже кілька років рятує тварин від жорстокого поводження. Тут дбають про понад 1000 мешканців. Серед них: собаки, коти, лисиці, поні, сови, єноти та багато інших звірят. Від початку повномасштабного вторгнення працівники домівки евакуювали близько 4500 хвостатих.