Представники керівництва Центру пробації розповіли студентам про систему пробації України



Представники керівництва Центру пробації розповіли студентам про систему пробації України

У межах співпраці Державної установи «Центр пробації» та Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція для студентів, магістрів і аспірантів освітніх програм «Соціальна адвокація», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Моніторинг і оцінка соціальних програм» Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

Представники керівництва Державної установи «Центр пробації» у режимі онлайн розповіли про систему пробації України, інструменти роботи з правопорушниками, які перебувають на пробації.

Директор Центру пробації Олег Янчук акцентрував увагу студентів на міжнародних стандартах в пробації, а також візії, місії та цінностей персоналу пробації.

Продовжуючи лекцію Олена Суботенко, заступник директора Центру пробації, розповіла про організацію соціально-виховної роботи та інструменти: оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, індивідуальний план роботи з засудженими та банк ресурсів – мережу партнерських організацій та послуг для вирішення індивідуальних потреб засуджених.

Під час лекції Ірина Карандюк, начальник відділу досудової пробації, поділилася зі слухачами основами та практикою складання досудової доповіді.

Підбиваючи підсумки зустрічі Олег Янчук запросив майбутніх випускників університету до проходження практики на базі уповноважених органів з питань пробації з подальшим можливим працевлаштуванням.