Працівники пробації Закарпаття пройшли навчання з проблем злочинного насильства в умовах війниПрацівники пробації Закарпаття пройшли навчання з проблем злочинного насильства в умовах війни

14 березня 2024 року пробаціонери Закарпаття разом з представниками Ювенальної Поліції області успішно завершили навчання з проблем злочинного насильства в умовах війни. Освітні семінари-тренінги були організовані Науково-дослідницьким центром вивчення насильства ДВНЗ Ужгородського національного університету, за участі громадської організації “Справа Кольпінга в Україні” та філії Центру пробації в Закарпатській області.

Щотижня, протягом 2 місяців, на базі Ресурсного центра у Закарпатській області ГО “Справа Кольпінга в Україні”  учасники розглядали проблеми злочинного насильства. 

В межах навчання пробаціонери мали змогу не лише отримати теоретичні знання, але й розробити практичний інструментарій для подальшої роботи з правопорушниками. 

Здобуті знання та навички будуть корисними при аналізі окремих випадків насильницьких злочинів, соціально-виховній роботі із засудженими за насильницькі злочини включаючи неповнолітніх, а також при розробці та погодженні інструментарію для подальшої роботи із суб’єктами пробації.