Поглиблюємо співпрацю з органами поліціїПоглиблюємо співпрацю з органами поліції

11 січня 2024 року на базі Державної установи “Центр пробації” відбулась робоча зустріч керівництва з представниками органів Національної поліції України.

У заході взяли участь директор Центру пробації Олег Янчук, заступник директора Віктор Васюк, в.о. начальника відділу наглядової пробації Наталія Дейнега, а також представники Національної поліції України, зокрема Сергій Єфименко з Департаменту превентивної діяльності, Роман Крилевич з Департаменту карного розшуку, Олександр Сірик з Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини та Євгенія Павленко з Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Метою наради стало обговорення нового Порядку взаємодії уповноважених органів з питань пробації та територіальних органів Національної поліції України. Зокрема розглянуті напрями: 

– здійснення нагляду за засудженими до альтернативного виду покарання;

– розшукова діяльність;

– робота з засудженими, які є військовослужбовцями;

– забезпечення безпеки працівників пробації під час відвідування суб’єктів пробації за місцем їхнього проживання;

– шляхи оптимізації співпраці уповноважених органів з питань пробації та територіальних органів Національної поліції України.

Особливу увагу приділили термінології та строкам, які будуть вказані в новому Порядку. 

Заходи, спрямовані на оптимізацію співпраці уповноважених органів з питань пробації та територіальних органів Національної поліції України, є важливим кроком щодо покращення ефективності виконання завдань обох сторін у сфері роботи з суб’єктами пробації.