Партнерська мережа пробації – надійна опора для розвитку пробації та забезпечення безпеки у наших громадахПартнерська мережа пробації – надійна опора для розвитку пробації та забезпечення безпеки у наших громадах

Закон України «Про пробацію» наголошує, що орган пробації під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

Сьогодні до партнерської мережі Центру пробації входять майже 3000 установ і організацій різних форм власності, у т.ч. – громадська організація «Українська Волонтерська Служба» (#УВС).

Із 2021 року команда УВС підтримує розвиток пробації надаючи доступ до своїх ресурсів: інформаційних, технічних, експертних.

Сьогодні директор Центру пробації Олег Янчук, відзначаючи важливість підтримки організації за напрямом розвитку волонтерської мережі  пробації та підвищення рівня компетентності волонтерів і працівників органів пробації, вручив представниці УВС – адміністраторці #Волонтерської Платформи Юлії БОНДАРЕНКО подяку директора Державної установи «Центр пробації».

Під час зустрічі було також обговорені питання подальшої співпраці щодо розвитку волонтерства в пробації, а також можливість участі неповнолітніх суб’єктів пробації у таких проектах УВС як «Телефонний друг» та «Школа волонтерства».

Дякуємо УВС за партнерську підтримку пробації у часи викликів!

Але УВС далеко не єдина організація, що була в цьому році відзначена подякою директора Центру пробації з нагоди Дня Незалежності України. Так, за плідну співпрацю, партнерську підтримку, вагомий внесок у забезпечення безпеки суспільства на рівні громад, сприяння розвитку пробації у період воєнного стану в Україні, такі подяки отримали 27 організацій з усіх областей нашої держави.