Оновлені офіси пробаціїОновлені офіси пробації

Нещодавно Золочівський районний сектор №3 філії Центру пробації у Львівській області переїхав до нового приміщення, де коштом субвенцій від Львівської обласної ради був зроблений косметичний ремонт, що значно покращить роботу з клієнтами пробації та створить комфортні умови праці для працівників сектору. Серед додаткових переваг — розташування нового офісу, адже він знаходиться недалеко від адмінбудівель та офісів партнерів. 

Відкриття оновленого офісу відбулось за участі начальника філії Богдана Гедза, пробаціонерів, представників органів місцевого самоврядування,  державних організацій та релігійної громади. 

У нові приміщення переїхали і пробаціонери Одещини. Працівники Одеського районного відділу № 1, Ізмаїльського районного відділу № 3, Роздільнянського районного відділу, Болградського районного сектору № 1, Березівського районного сектору № 4 вже обживаються на нових місцях, плануючи подальший ремонт та заміну меблів. 

Також на Одещині, за допомогою субвенцій від громад, було запущено роботу електронної системи документообігу «Megapolis.DocNet» та укладено договір з АТ «Укрпошта» щодо надання універсальних послуг.

Покращення умов праці для пробаціонерів надзвичайно важливе для розвитку служби пробації в Україні, адже чим кращі умови праці, тим легше працівникам виконувати свої обов’язки і тим краще вони можуть надавати допомогу і слідкувати за виконанням покарання клієнтами пробації.