Олег Янчук, директор Державної установи «Центр пробації», взяв участь у розширеній колегії ДКВС УкраїниОлег Янчук, директор Державної установи «Центр пробації», взяв участь у розширеній колегії ДКВС України
Олег Янчук, директор Державної установи «Центр пробації», взяв участь у розширеній колегії ДКВС України
Захід відбувся за участі заступниці Міністра юстиції Олени Висоцької, керівництво Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Генеральної дирекції ДКВС України, Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної установи «Центр пробації», Пенітенціарної академії України, міжрегіональних управлінь та установ виконання покарань.
Мета зустрічі – обговорення стану реалізації Стратегії реформування пенітенціарної системи та підбиття підсумків діяльності за 2023 рік.
Олег Янчук під час виступу подякував учасникам заходу за активну та плідну взаємодію та сприяння у вирішенні завдань реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, частиною якої є пробація.
Він поінформував колег про результати роботи колективу Державної установи «Центр пробації» за 2023 рік, та основні пріоритетні напрями діяльності на 2024 рік.
Читати більше за покликанням: http://surl.li/nyxpm