Олег Мельниченко взяв участь у заключній конференції Спільного проєкту «Європейський Союз та Рада Європи»Олег Мельниченко взяв участь у заключній конференції Спільного проєкту «Європейський Союз та Рада Європи»
Олег Мельниченко, перший заступник директора Державної установи «Центр пробації», взяв участь у заключній конференції Спільного проєкту «Європейський Союз та Рада Європи».
11–12 грудня делегація Міністерства юстиції України на чолі із заступницею Міністра Оленою Висоцькою відвідала Раду Європи.
Мета візиту до Страсбургу – участь у заключній конференції Спільного проєкту “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в’язничної реформи в Україні Плюс” (SPERU+), запуску нового проєкту “DECOPRIS”, а також двосторонніх зустрічах із інституціями Ради Європи.
Олег Мельниченко під час свого виступу розповів про плани автоматизації певних процесів у системі пробації України, зокрема про розробку мобільного застосунку «Е-пробація».
Крім того, українською делегацією було проведено ряд двосторонніх зустрічей, зокрема із представниками Комітету з запобігання катуванням, Європейського суду з прав людини, Департаменту з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи (DGI) та Офісу Комісара Ради Європи з прав людини. Такі зустрічі сприятимуть розвитку двосторонньої співпраці в майбутньому та розумінню стану імплементації Стратегії пенітенціарної реформи в Україні.
Читати більше за покликанням: http://surl.li/ohfkh