Обговорено імплементацію міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитиниОбговорено імплементацію міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини

Пробаціонери Чернівецької області наприкінці жовтня – початку листопада 2023 року провели низку робочих зустрічей з начальниками служб у справах дітей та органами соціального захисту населення об’єднаних територіальних громад області. 

Метою зустрічей було обговорення спільного Алгоритму взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення, який узгоджено з Національною Соціальною Сервісною Службою України.

Цей Алгоритм розроблено у межах реалізації пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини. Документ визначає механізм допомоги не лише неповнолітньому, якого засуджено до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, а й членам його сім’ї. 

За результатами зустрічі визначено основні пріоритети у роботі з неповнолітніми клієнтами пробації та закладено основу для подальшої співпраці між відомствами.