На Київщині продовжуються зустрічі психологів щодо роботи з клієнтами пробаціїНа Київщині продовжуються зустрічі психологів щодо роботи з клієнтами пробації
 06 жовтня 2023 року відбулось чергове онлайн-засідання в межах ініціативи “Психологічне кафе”, яка є простором для комунікації та навчання співробітників Центру пробації щодо новітніх методик та методів роботи з засудженими.
Цього разу фахівці обговорили методики пропрацювання проблемних відносин з батьками.
Учасниками заходу стали психологи структурних підрозділів Центру пробації та запрошені профільні експерти.
Відкриваючи засідання “Психологічного кафе”, заступник директора Державної установи “Центр пробації” Олена Суботенко, звернула увагу присутніх на “Методичні рекомендації з психологічної допомоги суб’єктам пробації”, що були розроблені у 2018 році, за її безпосередньої участі. У вересні 2023 року вступили в дію оновлення до цих рекомендацій, тож пані Олена наголосила на необхідності обов’язкового їх дотримання та практичного застосування.
Під час засідання обговорили:
– Практичне застосування оновлених “Методичних рекомендацій з психологічної допомоги суб’єктам пробації”.
Вивчили практики та механізми пропрацювання складних відносин з батьками для клієнтів пробації.
– Вивчення та відпрацювання нових засобів та тактик роботи психологів з засудженими.
Також в межах заходу учасники обмінялись думками, висловили свої зауваження та пропозиції. На завершення, охочі на собі спробували практики, які пропонуються для роботи з клієнтами пробації, оцінивши їх переваги, недоліки та доцільність застосування.
“Психологічне кафе” є одним з дієвих інструментів для комунікації та обміну досвідом між психологами підрозділів Центру пробації. Присутні погодились, що подібні заходи і справді сприяють професійному розвитку фахівців та покращенню методик роботи з засудженими. Що дозволяє створити безпечніше майбутнє для України.