На Запоріжжі Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» турбується про співробітників та клієнтів пробаціїНа Запоріжжі Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» турбується про співробітників та клієнтів пробації
З 2019 року філія Державної установи «Центр пробації» у Запорізькій області офіційно включила до свого банку ресурсів БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя». З того часу співпраця з цією організацією позитивно позначилась на житті не одного десятка клієнтів пробації.
Підтримує пробацію Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» і в час війни – починаючи з червня 2022 по січень 2023 вона надала майже 4 000 продуктових наборів співробітникам та клієнтам пробації Запорізької області (допомога реалізована в рамках проєкту «Food for life 2022», який реалізується за фінансової підтримки «Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН)»).
У перші тижні 2023 року БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя» передала підрозділам пробації Запоріжжя продуктові набори для клієнтів пробації та їхніх родин. А в рамках проєкту «Help in Zaporizhzhia», який реалізується цією організацією, 12 внутрішньо переміщені співробітники органів пробації Запорізького регіону, які мають неповнолітніх дітей, отримали харчові продукти та набори посуду.
Підтримка людей, які опинилися в складних життєвих обставинних через військову кризу в Україні є вкрай важливою та необхідною.
Дякуємо за підтримку та дружню співпрацю!