На варті закону з вірою в людейНа варті закону з вірою в людей
Чернігівська область – це прикордонний регіон нашої країни, який межує з двома ворожими державами. Проте, незважаючи на підвищену небезпеку та постійні обстріли, підрозділи пробації Чернігівщини продовжують працювати доволі ефективно, виконуючи всі свої функції та завдання. За більш ніж 600 днів війни пробаціонери області демонструють високий рівень стійкості та відповідальністі. Наразі в області функціонують 24 підрозділи.
… Понад 20 років свого життя Євгеній Скалюн присвятив роботі в органах Кримінально-виконавчої служби України. Його трудовий шлях розпочався у далекому 2002 році з посади начальника відділення соціально-виховної та психологічної роботи Кременчуцької виправної колонії №69, що на Полтавщині. Євгеній Скалюн працював інспектором районного підрозділу, начальником сектору кримінально-виконавчої інспекції управління, згодом заступником начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Чернігівській області. Після створення Державної установи «Центр пробації» 2018 року працює начальником філії в Чернігівській області.
Євгеній Вікторович – справжній генератор ідей, але завжди прислухається до цікавих пропозицій колег. Зокрема, за час його керівництва в пробації Чернігівщини втілюються та ефективно продовжують роботу проєкти, запроваджені Центром пробації, організовуються робочі зустрічі з партнерськими організаціями, навчальні семінари та тренінги, забезпечено стале функціонування Єдиного державного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.
«Як фахівець – досвідчений, креативний»; «Як керівник – вимогливий та компетентний»; «Як людина – комунікабельний та толерантний», – так висловлюються колеги про свого керівника.