На базі підрозділів пробації у м. Києві та Київській області розпочато пілотування нового порядку добору персоналуНа базі підрозділів пробації у м. Києві та Київській області розпочато пілотування нового порядку добору персоналу
Відтепер при прийомі на роботу до органів пробації будуть оцінюватися особисті досягнення, знання, уміння та навички, моральні й ділові якості претендентів на вільні посади, а також їх мотивація та відповідність кваліфікаційним вимогам до вакантної посади.
Кандидат на посаду в органах пробації пройде кілька етапів відбору, в тому числі первинне інтерв’ю з працівником філії, відповідальним за роботу з персоналом, заповнення анкети з чітко визначеними позиціями, обов’язковими для заповнення, та співбесіду з начальником відповідного підрозділу пробації, в якому кандидат має бажання працювати.
Остаточне рішення щодо працевлаштування претендента на вакантну посаду прийматиме начальник філії, який зацікавлений у конкурентності претендентів та формуванні ефективної команди, здатної виконувати завдання та досягати стратегічних цілей Центру пробації.
Даний проєкт розроблено за сприяння національного експерта проєкту «Pravo-Justice» Сергія Синьогуба та має на меті:
 уніфікувати процедуру добору персоналу працівників;
 сформувати прозорі стандарти відбору кандидатів на вакантні посади на основі їх компетентності;
 закласти фундаментальні принципи формування професійної та ефективної команди.
Особливості, етапи та «зони відповідальності» усіх працівників, залучених до відбору та добору потенційних працівників підрозділів Центру пробації, було обговорено під час робочої зустрічі з представниками філії Центру пробації у м. Києві та Київській області, на базі якої і відбудеться пілотування розробленого проєкту.