Навіть хобі може наблизити нашу ПеремогуНавіть хобі може наблизити нашу Перемогу

Це був вечір напередодні Нового року, коли начальниця одного з відділів пробації Херсонщини Тамара Пасічна  отримала повідомлення від волонтерки Ірини Грищук. Жінка звернулась до неї з пропозицією долучитись до збору коштів для військових. 

Пані Тамара — талановита майстриня, яка давно захоплюється роботою з бісером і має не один витвір, який прикрашає стіни підрозділів та апарату Центру пробації. Цього разу вона власноруч вишила обкладинку щоденника. Щоденника, в якому обов’язково буде запис про нашу Перемогу! Родзинка блокнота в тому, що він не датований і починати його можна будь-коли, а змінну обкладинку ручної роботи використають ще не раз.

ЇЇ витвір став одним з лотів у благодійній лотереї, що проводилась волонтеркою Іриною Грищук, у соціальній мережі Facebook. Кошти, зібрані під час розіграшу, пішли на купівлю дрона для військових, які боронять Херсонщину.

Умови лотереї були простими: переказати на карту 30 або більше гривень, отримати номер на розіграш. Потім за допомогою рандомної програми організатор лотереї обрала переможця, який отримав щоденник з обкладинкою ручної роботи.

Загалом вдалося зібрати майже 3000 грн. 

Тамара Пасічна родом з Нової Каховки, з початком повномасштабного вторгнення вимушена була рятуватись від війни. Зараз вона мешкає й працює на Тернопільщині та чекає Перемоги аби якомога скоріше повернутись додому.  

Пробаціонери переконані, що хоч це і невелика сума, але якщо на прикладі флешмобу всі, хто має талант, запустять такі лотереї, то разом ми зможемо ще більше допомогти українським титанам боронити країну.

Цією акцією пробаціонери Херсонщини запустили флешмоб “пробація_для_ЗСУ”. Долучайтесь до флешмобу і разом ми зможемо наблизити нашу Перемогу.