Мотивація персоналу як умова зростання професійної компетентностіМотивація персоналу як умова зростання професійної компетентності
27-28 лютого 2023 року, на платформі ZOOM, у форматі фокус-групи пройшли онлайн-зустрічі з фахівцями підрозділів пробації філій Державної установи «Центр пробації» Волинської, Кіровоградської та Львівської областей.
Метою заходу було обговорення питань, які виникають у практичній діяльності під час використання інструментів пробації.
Під час роботи начальник відділу соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації та пробаційних програм Христина Ануфрієва, зосередила увагу на актуальності дискусії, яка ґрунтується на результатах проведеного моніторингу діяльності персоналу органів пробації щодо проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та планування індивідуальної роботи відносно повнолітніх суб’єктів пробації в умовах воєнного стану.
У ході онлайн-зустрічі учасники висловили думки та бачення з окресленої тематики, обмінялись досвідом та визначили шляхи вирішення проблем, використовуючи кейс-менеджмент, і наголосили на необхідності та перспективності проведення таких заходів.
Практична цінність подібних заходів полягає у проведенні безпосереднього обговорення проблемних питань з практиками УОПП.
Зустріч відбулася відповідно у рамках заходів з підвищення професійної компетентності та мотивації працівників УОПП щодо використання інструментів пробації.
Довідково: фокус-групи (фокус-групова дискусія) – це вид якісних досліджень, основна мета яких – отримати зворотній зв’язок від споживачів у ході спільної дискусії на задану тему.