Маленька справа для спільної мети Маленька справа для спільної мети 

Понад 2 роки триває повномасштабна війна, за цей час українці згуртувались як ніхто, організували сотні тисяч зборів, акцій, аукціонів задля підтримки ЗСУ. Пробаціонери не залишаються осторонь, вчергове долучившись до благодійної справи. 

У лютому 2024 року начальник філії Державної установи “Центр пробації” у Закарпатській області Віталій Мураль був одним з учасників акції “Купи зустріч — подаруй крила” від ГО “Крила янголів”. Начальник філії став “лотом” у благодійному аукціоні: охочі мали змогу зустрітися з пробаціонером та дізнатись більше про пробацію на кавуванні. 

“Ми з моєю командою завжди готові допомогти ЗСУ, і цей аукціон став чудовою можливістю зробити це, використовуючи мої знання та досвід, розповівши землякам про пробацію”, — зауважує Віталій Мураль.

Найвища ставка за зустріч з пробаціонером становила 3150 грн від пані Яни з Мукачева, яка і стала переможницею та отримала змогу за філіжанкою кави поговорити з Віталієм про мету пробації, її місію, візію та цінності.

Ця сума стала частиною загального збору у майже 800 тис. грн, які  Громадська організація “Крила янголів” вже спрямувала на закупівлю дронів, комплектуючих до них та інших потреб підрозділів Збройних Сил України.