Лідери громадської думки серед волонтерів пробаціїЛідери громадської думки серед волонтерів пробації
В офісі Державної установи «Центр пробації» відбулася робоча зустріч керівництва та представників філії у Київській області та м. Києві з українською дизайнеркою одягу, власницею бренду FORBATKI Оксаною Форбаток. У межах зустрічі підписано Меморандум про співпрацю, яким закріплено наміри щодо посилення співробітництва за напрямом волонтерства в пробації.
Волонтери пробації спільно з пробаціонерами працюють на один результат – аби людина у конфлікті з законом усвідомила хибність свого вчинку, що привів її на лаву підсудних, та навчилася жити в громаді без порушення прав та інтересів інших людей.
Учасники зустрічі обговорили бачення подальшої співпраці та окреслили спільні заходи на майбутнє щодо реалізації соціального проєкту за участі клієнток пробації «Жінка: вперед до змін», творчим ментором якого є волонтерка Оксана Форбаток.
Оксана Форбаток розповіла про свої враження від першого знайомства з учасницями проєкту: «Я відчула їхню настороженість. Але для себе вирішила, що не буду нікого виховувати. Я просто з радістю поділюсь з дівчатами своїми знаннями, своїм досвідом. Стану для них наставницею».
Координатор проєкту «Жінка: вперед до змін» Андрій Сулейманов розповів присутнім про концепцію проєкту та механізм відбору героїнь, про вивчення їхніх життєвих історій.

Під час жвавої розмови учасники домовились про спільний захід для жінок – пробаціонерок та клієнток пробації, що матиме на меті стерти бар’єри, аби показати останнім, що вони, в першу чергу, ЖІНКИ, а не засуджені. Гасло проєкту «Жінка: вперед до змін» – це шанс для кожної клієнтки пробації отримати можливість внутрішньої трансформації через зовнішні зміни.