Кіровоградщина: підбиття підсумківКіровоградщина: підбиття підсумків
Сьогодні, 1 серпня 2023 року, філією Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області проведено онлайн-нараду за підсумками діяльності уповноважених органів з питань пробації за І півріччя.
У ході наради обговорили результати діяльності, пріоритетні напрями роботи працівників та шляхи вирішення проблемних питань.
Тетяна КІЧАТА, заступник директора Центру пробації, акцентувала увагу пробаціонерів на виконанні вимог Порядку ведення та формування Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.
Владислав МУЗИКА, начальник філії Центру пробації в Кіровоградській області, зосередив увагу на аналізі діяльності підрозділів уповноважених органів з питань пробації, зокрема щодо співпраці органу пробації та органу поліції під час здійснення заходів, спрямованих на розшук засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо, та взаємодію працівників органу пробації з органами місцевого самоврядування з метою вирішення питання щодо виділення необхідних субвенцій.
Окремим блоком обговорили питання про неухильне дотримання вимог інструкцій щодо дій працівників у разі виникнення загрози або надзвичайних ситуацій та дотримання заходів безпеки в умовах воєнного стану, про що наголосив провідний фахівець (з кадрової роботи) Алла КРАСІОН.
За підсумками наради було визначено пріоритетні завдання на ІІ півріччя 2023 року відповідно до затвердженого Центром пробації плану роботи.