Київська область


03.12.2019 року – Білоцерківський модельний офіс

Білоцерківській підрозділ пробації створено за досвідом Норвегії, Латвії і Англії за фінансової підтримки Уряду Норвегії і Білоцерківської міської ради та мера міста (виділено приміщення міської громади). За сприяння проєктів міжнародної технічної допомоги «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні» NORLAU Проект Пробації та «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» EDGE 3 грудня 2019 року відкрито модельний офіс пробації у м. Біла Церква (макет плану нижче). Орієнтовна вартість проекту становила понад 2,2 млн. грн. від Уряду Норвегії. Білоцерківський план архітектури приміщення і менеджменту під час роботи із суб’єктами пробації передбачає норвезьку та латвійську моделі, а також реалізацію довгоочікуваного досвіду Англії, що вивчався ще у 2012 році під час службового відрядження представників кримінально-виконавчої служби до підрозділів пробації у м. Свонсі (Англія).

Серпень 2021 року Шевченківський модельний офіс

З нагоди 30-річчя Незалежності України на базі Шевченківського районного відділу філії Центру пробації у м. Києві та Київській області відкрито модельний офіс пробації за національною моделлю.

Про функціональні особливості модельного офісу – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6keETmnSbmM&ab_channel=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8