За лаштунками пробації: Тернопільщина запросила на День відкритих дверейЗа лаштунками пробації: Тернопільщина запросила на День відкритих дверей

Цими днями уповноважені органи з питань пробації по всій Україні відкривають свої двері для партнерів, волонтерів та всіх охочих дізнатись більше про роботу служби пробації в Україні. До них долучилась і Тернопільщина, де у першій половині лютого в підрозділах області провели заходи з інформування громадськості про особливості роботи служби пробації в регіоні. 

До участі у заході запросили партнерів пробації – працівників органів Національної поліції України, Державної виконавчої служби, служби зайнятості, Центру надання соціальних послуг та інших.

Дні відкритих дверей на Тернопільщині пройшли в цікавій та інформативній атмосфері. Відвідувачі отримали багато корисної інформації, а також мали можливість поспілкуватися з людьми, які своєю щоденною працею допомагають засудженим ресоціалізуватись, повернутися до нормального життя.

Заходи відвідали також і студенти кількох місцевих вишів: ВСП “Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя” та  Західноукраїнського національного університету. Начальник філії Наталія Хільченко особисто провела для молоді екскурсію у межах просвітницького марафону, де розповіла про історію становлення, досягнення та щоденну роботу Центру пробації. Користуючись нагодою вона запросила їх до співпраці з Центром пробації на волонтерській основі.