«ЗА» від депутатів Корсунь-Шевченківської міської ради на підтримку міського відділу пробації«ЗА» від депутатів Корсунь-Шевченківської міської ради на підтримку міського відділу пробації
На порядок чергової сесії Косунь-Шевченківської міської ради було винесено питання про затвердження Програми організаційного забезпечення діяльності філії Центру пробації в Черкаській області на 2023 – 2024 роки, а саме: покращення всебічної профілактичної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, створення умов для їх виправлення і ресоціалізації, запобігання скоєнню клієнтами пробації нових злочинів.
Пропозиції пройшли погодження усіх профільних комісій та були підтримані депутатами у повному обсязі.
Розмір очікуваної фінансової допомоги – 600 тис грн. на 2023 рік та 800 тисяч грн. – на 2024 рік. Відповідне фінансування планується спрямувати на покращення матеріально-технічної бази, умов роботи персоналу пробації, що сприятиме більш якісній роботі з клієнтами пробації.
Підтримка пробації органами місцевої влади – це спосіб покращити криміногенну ситуацію на своїй території через розвиток пробації та підвищення безпеки суспільства.
Дякуємо депутатам Корсунь-Шевченківської міськраді та меру міста Віталію Мацюку, які долучилися до підтримки пробації, що забезпечує профілактику повторної злочинності та підвищення безпеки в громаді.