Запоріжжя: підбито підсумки діяльностіЗапоріжжя: підбито підсумки діяльності
Онлайн-нарада працівників філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області за результатами діяльності уповноважених органів з питань пробації за І півріччя відбулась 20 липня 2023 року.
У нараді взяла участь заступник директора Центру пробації Тетяна Кічата, яка акцентувала увагу присутніх на виконанні вимог нормативно-правових актів, якісного ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту. Заслухала доповіді провідних фахівців філії Олени Балак щодо обробки повідомлень засобами реєстру за напрямом пенітенціарної пробації працівниками підрозділів, Олени Баштаннік щодо актуальності та правильності внесення інформації стосовно осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи й статевої недоторканості малолітньої особи, та Ольги Соболевської щодо повноти та достовірності внесення відомостей до реєстру по пробаційним програмам.
Серед інших питань розглядався стан службової діяльності уповноважених органів з питань пробації Запорізької області та обговорювались нагальні питання, що виникають у працівників підрозділів у практичній діяльності, підбито підсумки за всіма напрямами діяльності пробації, узагальнено досягнення та окреслено основні завдання.
Начальник філії Вадим Книш наголосив на необхідності дотримання виконавської дисципліни, порядку здійснення нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.