Законодавство про пробацію: вступна лекція для першокурсниківЗаконодавство про пробацію: вступна лекція для першокурсників

Підготовка майбутніх фахівців правоохоронної системи України – комплексний та багатовекторний процес. Інформування сьогоднішніх студентів юридичних факультетів, а завтрашніх слідчих, суддів, прокурорів, про переваги альтернативних ув’язненню видів покарань – логічна частина освітнього процесу.

На базі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, для студентів першого курсу юридичного факультету Університету Короля Данила, пройшла вступна лекція на тему «Законодавство про пробацію».

Знаннями та досвідом, здобутими на практиці, поділились пробаціонери: Віра Піндус та Анна Темнохуд. Під час лекції майбутніх фахівців ознайомили з основами законодавства, що регулюють систему пробації в Україні та основними векторами розвитку пробації.
Найбільше студентів зацікавило співробітництво служб пробації з громадами, партнерськими, волонтерськими, неурядовими організаціями. Також слухачам була цікава тема волонтерства в підрозділах Центру пробації.