Закарпаття: підбито підсумки діяльностіЗакарпаття: підбито підсумки діяльності
07 липня 2023 року на базі філії Державної установи «Центр пробації» у Закарпатській області відбулася нарада з підбиття підсумків про результати діяльності підпорядкованих підрозділів пробації за І півріччя 2023 року. У нараді взяли участь Олег Мельниченко, перший заступник директора, представники відділу наглядової пробації, сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Центр пробації», керівництво та працівники філії та структурних підрозділів пробації у Закарпатській області.

Питання матеріально-технічного та фінансового забезпечення уповноважених органів з питань пробації були ключовими у виступі першого заступника директора Державної установи «Центр пробації». Керівники територіальних підрозділів пробації Закарпаття, як і під час наради, так і в ході особистого спілкування з Олегом Мельниченком мали змогу обговорити нагальні питання, отримати вичерпні відповіді та рекомендації.
Під час наради були визначені першочергові цілі та заходи з реалізації завдань пробації на ІІ півріччя 2023 року, проаналізовано результати перевірки структурних підрозділів філії.
Віталій Мураль, начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Закарпатській області наголосив, що робота керівників підрозділів має бути спрямована на дієву співпрацю з органами місцевого самоврядування та партнерськими організаціями для ефективної реалізації завдань.