“Жінка: вперед до змін” — формуємо повагу та любов до себе“Жінка: вперед до змін” — формуємо повагу та любов до себе

“Якщо ти стоїш в елегантному вбранні і на підборах, то ти не станеш нести важкі торби сама, а почекаєш допомоги”, – такими словами звернулась дизайнерка Оксана Форбаток до учасниць зустрічі, що вже вкотре відбулась у межах проєкту “Жінка: вперед до змін”. 

Цього разу волонтерка пробації розібрала особистий стиль учасниць та дала їм практичні поради щодо вибору одягу і створення власного іміджу. Пані Оксана, спираючись на свій досвід та результати спілкування з підопічними, запропонувала жінкам корективи до їх образу, відповідно до актуальних світових тенденцій. Також жінки пропрацювали питання самооцінки та розвитку поваги до себе. Зокрема, як створити відчуття впевненості в собі за допомогою одягу. 

Пані Оксана переконана, що стиль — це не про гроші чи дохід. Кожна від народження має смак та почуття прекрасного, але щоб його реалізувати потрібно докладати зусиль. Працювати над своїм зовнішнім виглядом та іміджем.

Під час щирої розмови учасниці поділились особистими для них моментами, такими як сприйняття себе, життєві орієнтири, мрії та плани на майбутнє.

Проєкт “Жінка: вперед до змін” – це шанс для кожної клієнтки пробації отримати можливість внутрішньої трансформації через зовнішні зміни. Детальніше про проєкт за  👉 посиланням.

 

Слідкувати за проєктом можна на сторінках Центру пробації в соціальних мережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/probation.ua?locale=uk_UA 

Telegram: https://t.me/probationUA 

Twitter: https://twitter.com/Probation_UK