“Жінка: вперед до змін” – троянда для нової себе“Жінка: вперед до змін” – троянда для нової себе

Троянди, гортензії, маки — це прекрасний символ жіночності, який відображає багатогранність і красу жінки. Через призму квіт можна побачити, силу і красу, ніжність і турботливість жінки, її здатність на великі речі.
Саме ці квіти Оксана Форбаток, менторка проєкту “Жінка: вперед до змін”, обрала лейтмотивом чергової зустрічі з учасницями, як найкращу ілюстрацію жіночої сутності та витонченості. Вона переконана, що любов до себе та своєї жіночності допоможе віднайти внутрішню гармонію та злагоду учасницям проєкту.
Під час цієї зустрічі учасниці опановували майстерність виготовлення прикрас ручної роботи. За допомогою ножиць, свічок та кількох метрів червоної тканини вони створили справжні витвори мистецтва. Броші ручної роботи, які пані Оксана вже кілька років успішно презентує для української та закордонної фешн-індустрії.
Традиційно брошки асоціюються з жіночністю. Вони часто використовуються для підкреслення жіночого образу та стилю.
Волонтерка не лише показала жінкам як виготовити прикраси, але й розповіла про можливості монетизації здобутих навичок. Вона вважає, що покращення матеріального становища учасниць дасть їм можливість розвиватися та реалізувати себе, що, відповідно, зменшить ризик рецидиву.
Так, в невимушеній атмосфері, під різдвяну музику й аромат свічок учасниці проєкту крокують до свого нового життя.