“Жінка: вперед до змін” – Марія, клієнтка пробації з Київщини“Жінка: вперед до змін” – Марія, клієнтка пробації з Київщини

Продовжуємо знайомити вас з учасницями соціального проєкту пробації. У їхніх історіях ми дізнаємося про те, що спонукало їх до участі, їх трансформації протягом проєкту та результат їх змін. 

Другою учасницею проєкту є Марія (ім’я змінено). Їй всього 18 років, вона з малого містечка, що на Київщині, засуджена за невелику крадіжку павербанка, яку здійснила лише з цікавості. Суд присудив їй 3 роки позбавлення волі, замінивши покарання на 1 рік іспитового строку. Зараз Марія відбуває покарання на пробації, але при цьому залишається вдома, з рідними, не ізолюючись від громади. Дівчина зобов’язана повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, а також відвідувати підрозділи пробації раз на місяць. У неї є шанс усвідомити неправильність своєї поведінки та виправитись, а не зазнати невиправного криміногенного впливу в’язниці.

Марія одразу погодилась на участь в проєкті, вона розуміє, що в неї попереду все життя, і безліч можливостей реалізуватись, тож вона не хоче втрачати цей шанс. 

“Завдяки проєкту “Жінка: вперед до змін” Марія може кардинально змінити своє життя, створивши новий образ і трансформувавши сприйняття себе”, – зауважує менторка проєкту Оксана Форбаток.

 Слідкувати за проєктом можна на сторінках Центру пробації в соціальних мережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/probation.ua?locale=uk_UA

Telegram: https://t.me/probationUA 

Twitter: https://twitter.com/Probation_UK