День відкритих дверей в режимі онлайнДень відкритих дверей в режимі онлайн

Майже за два роки війни українці змогли адаптуватись і діяти попри все! Черговим доказом незламності наших громадян стала кампанія “День відкритих дверей” на Донеччині. Пробаціонери міста Лиман, з огляду на безпекові умови, не змогли провести захід у звичному всім форматі офлайн. Приміщення Лиманського відділу пробації №13 філії Державної установи “Центр пробації” у Донецькій області частково пошкоджене внаслідок військових дій, працівники відділу тимчасово рятуються від війни по всіх куточках України. Та попри все, 08 лютого 2024 року пробаціонери провели “День відкритих дверей” – онлайн! 

Запрошеними учасниками стали представники місцевих органів поліції, Лиманського міського центру соціальних служб та центру зайнятості.

Під час заходу онлайн-учасники обговорили кроки, зроблені для реалізації державної політики та завдань, визначених Законом України “Про пробацію”. Зокрема, йшлося про створення безпечного середовища та надання допомоги суб’єктам пробації регіону.

Особливу увагу було приділено питанням посилення співпраці з партнерами пробації. Адже саме спільні зусилля здатні допомогти суб’єктам пробації розв’язати проблемні питання та реінтегруватися в суспільство.

Пробаціонери вкотре підкреслили, що лише спільна діяльність, спрямована на недопущення вчинення суб’єктами пробації повторних кримінальних правопорушень, може стати основою безпеки суспільства в цілому. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо перспективних напрямків співпраці та напрацювали план спільних дій на майбутнє.