Вінничина: підбито підсумки діяльностіВінничина: підбито підсумки діяльності
Нарада працівників філії та керівного складу структурних підрозділів за результатами діяльності уповноважених органів з питань пробації за І півріччя 2023 року відбулася 04 липня 2023 року під головуванням начальника філії Руслана Щура.

У заході взяв участь заступник директора Центру пробації Віктор Васюк, який акцентував увагу присутніх на дотриманні виконавської дисципліни та виконання вимог нормативно-правових актів при здійсненні службової діяльності.

Запрошений представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Сергій Регелюк розповів про зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України, зокрема в частині визначення алгоритму участі уповноваженого органу пробації в підготовці проєкту висновку щодо ступеня виправлення засудженого.
У межах порядку денного розглядався стан службової діяльності уповноважених органів з питань пробації Вінницької області та обговорювались нагальні питання, що виникають у працівників підрозділів під час виконання судових рішень, підбито підсумки за всіма напрямами діяльності пробації, узагальнено досягнення та окреслено основні завдання.
Начальником філії зосереджено увагу присутніх на залученні уповноважених органів з питань пробації Вінниччини до цільових програм, веденні Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, складанні досудових доповідей та оцінки ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень.