Відкрито віртуальний психологічний клубВідкрито віртуальний психологічний клуб
З метою підвищення рівня психологічної обізнаності працівників на базі сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації створено віртуальний психологічний клуб.
Реалізація корпоративного навчання у форматі психологічного клубу відповідає сучасним міжнародним стандартам ефективної дидактики для професіоналів, які працюють в циклі «людина – людина». Зокрема, клубний формат дозволяє реалізовувати тематичну гнучкість навчальних заходів та максимально наближати їх зміст до актуальних потреб персоналу.
Для цього за допомогою онлайн-форми здійснюватиметься реєстрація та узагальнення запитів учасників клубу щодо тематики лекцій.
Модератором клубу та одним з його лекторів є начальник сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації, доктор психологічних наук Віталій Шимко.
Перше засідання клубу, до якого долучилися понад 200 учасників, відбулося 14 липня 2023 року, та розпочалося з лекції на тему: «Чому люди роблять те, що вони роблять? Або сім логік, що пояснюють поведінку».
Зазначений навчальний формат передбачає щомісячні навчальні онлайн лекції з соціальних і поведінкових наук задля розвитку професіоналізму та професійних компетентностей персоналу пробації.
Також організаторами клубу опрацьовується можливість запрошення провідних фахівців-психологів з України, країн Євросоюзу та Північ