Відділ оцінювання ефективності пробації


IMG_0800

Тимошечкін Дмитро

Володимирович

Начальник відділу

 

Контактні дані:

E-mail: kpi-rbm@probation.gov.ua

 

 Основні завдання відділу:

  1. Реалізація державної політики у сфері пробації в межах компетенції відділу.
  2. Організаційно-методичне та практичне забезпечення завдань пробації відповідно до принципів, закріплених законодавством про пробацію.
  3. Визначення пріоритетів і потреб розвитку пробації та оцінювання можливих ризиків.
  4. Моніторинг ефективності заходів пробації та розроблення пропозицій щодо їх удосконалення і подальшого розвитку пробації в Україні з урахуванням міжнародних стандартів пробації.
  5. Забезпечення взаємодії з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, судами, установами й організаціями, науковими установами та закладами освіти з питань реалізації завдань, визначених законодавством про пробацію.

 

На відділ покладені завдання:

узагальнення ключових показників і функціональності пробації за критеріями KPI та їх відображення в інформаційно-графічних матеріалах для оприлюднення в публічному просторі;

забезпечення функціонування системи внутрішнього контролю в Державній установі «Центр пробації» з урахуванням змін у системі внутрішнього контролю Міністерства юстиції України;

заповнення встановленої форми міжнародного звіту SPACE II – «Річні статистичні дослідження Ради Європи в сфері кримінальної юстиції: Особи, які перебувають під здійснюваними і виконуваними в громадах санкціями та заходами» (спільно з сектором взаємодії з міжнародними партнерами).