Відділ організаційно-аналітичного та документального забезпечення


photo_2020-03-13_12-23-47

Вєлков Олександр Юрійович

 Начальник відділу

 

Контактні дані:

телефон: +38(044) 206 83 05

E-mail: shtab@probation.gov.ua

Завдання за напрямом діяльності відділу організаційно-аналітичного та документального забезпечення:

  • Ведення діловодства за всіма документами, що надійшли до Державної установи «Центр пробації» з Міністерства юстиції України, центральних і місцевих органів влади, прокуратури, суду, інших організацій, від народних депутатів України, забезпечення своєчасної доповіді їх керівництву Державної установи «Центр пробації» та доведення до виконавців.
  • Облік наказів, доручень, вказівок, організація електронного документообігу в системі «Мегаполіс» та оперативний інформаційний обмін із використанням службової електронної пошти структурним підрозділам Державної установи «Центр пробації» та надіслання в установленому порядку до уповноважених органів з питань пробації.
  • Забезпечення організації та координації управлінської діяльності, розроблення проєктів прогнозних і програмних документів, планів роботи щодо реалізації основних напрямів діяльності Державної установи «Центр пробації» та уповноважених органів з питань пробації, відповідно до визначених завдань.
  • Про здійснення перевірок стану організації діловодства, роботи із запитами на інформацію відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та із зверненнями громадян, уповноважених органів з питань пробації, а також надання їм необхідної практичної допомоги з цих питань.
  • Вирішення питань щодо організації та координації діяльності структурних підрозділів Державної установи «Центр пробації» та уповноважених органів з питань пробації.
  • Розроблення та реалізація заходів, спрямованих на вдосконалення діловодного процесу.
  • Організація та підготовка проведення нарад керівного складу Державної установи «Центр пробації» та розширених нарад з участю керівників уповноважених органів з питань пробації.
  • Організація та забезпечення особистого прийому громадян відповідно до “Графіку особистого прийому громадян керівництвом” ДУ “Центром пробації” та порядку організації особистого прийому громадян у ДУ “Центр пробації”.