Впровадження нових підходів до роботи органів пробації з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із закономВпровадження нових підходів до роботи органів пробації з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом

Цими днями на базі Тренінгового центру прокурорів України, за сприяння проєкту ЄС “Право-Justice”, відбувся тренінг, на тему: “Забезпечення найкращих інтересів дітей у кримінальних провадженнях за їх участі”

 

Завданням тренінгу було покращити знання, удосконалити навички здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях за участі дітей з метою забезпечення їх найкращих інтересів, та підвищити рівень професійної компетентності прокурорів.  

 

Одним з тренерів виступила Яна Гарбовська – начальник сектору ювенальної пробації міста Києва. Вона розповіла присутнім про впровадження нових підходів до роботи органів пробації з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом та застосування інноваційних підходів, які покращують роботу з цією вразливою групою молоді.

 

“Ми повинні продовжувати боротися за забезпечення найкращих інтересів дітей у кримінальних провадженнях, і  працівники ювенальної пробації є прикладом того, як пробація може долучитися до цієї важливої місії. Разом ми зможемо створити більш справедливу та захищену систему, в якій діти будуть отримувати всю необхідну підтримку для побудови кращого майбутнього”, – переконана Яна Гарбовська.

 

Проблема забезпечення найкращих інтересів дітей у кримінальних провадженнях за їх участю — це надзвичайно важлива тема, яка потребує невідкладної уваги і дій. Діти, які опиняються у цій складній ситуації, є особливо вразливою групою, і їх права та потреби повинні бути насамперед враховані і захищені.