Центр пробації та Вища школа публічного управління об’єднують зусилля для підвищення кваліфікації персоналу Центр пробації та Вища школа публічного управління об’єднують зусилля для підвищення кваліфікації персоналу 

29 квітня 2024 року підписаний меморандум про співпрацю між Центром пробації та Вищою школою публічного управління, яким задекларовані наміри спільної діяльності для розвитку професійної компетентності персоналу органів пробації.

Працівники Центру пробації, установи, що є особою публічного права, матимуть можливість пройти навчання за численними тренінговими програмами з розвитку тренерських та управлінських навичок, кібергігієни, декларування, використання гендерного інструментарію в роботі державних установ.

Особлива увага в межах такої співпраці приділена забезпеченню працівників пробації знаннями й навичками у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству, а також взаємодії органів та установ, до компетенції яких належить реагування на такі види насильства. Вивчення питання та розвиток партнерських взаємин з поліцією, органами прокуратури, соціальними установами є надактуальним для співробітників органів пробації у зв’язку зі зростанням кількості суб’єктів пробації, засуджених за домашнє насильство.

З метою посилити знання та навички співробітників Центру пробації, Національний тренінговий центр з питань запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству проведе спеціальні навчальні заходи, що будуть орієнтовані на побудову у команді Центру пробації мережі тренерів з питань гендерно зумовленого та домашнього насильства. 

Довідково:

Вища школа публічного управління є державним закладом післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби.

Національний тренінговий центр з протидії гендерно зумовленому насильству створений з метою забезпечення цілісного гнучкого освітнього простору, котрий сприятиме професійному розвитку і підвищенню кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій, державних муніципальних установ та організацій, навчальних закладів, інших фахівців з питань попередження та протидії гендерно зумовленому/домашньому насильству.