У філії Центру пробації Полтавщини новий керівникУ філії Центру пробації Полтавщини новий керівник
Сьогодні до виконання своїх посадових обов’язків приступив новопризначений начальник філії Державної установи «Центру пробації» в Полтавській області Станіслав Левченко. Відповідний наказ про призначення підписав директор Центру пробації Олег Янчук.
Станіслав Григорович Левченко в системі ДКВС України працює з червня 2004 року. Він добре знайомий з особливостями роботи органів пробації, адже розпочав свою трудову діяльність з посади інспектора, а вже через чотири роки став керівником відділу. З серпня 2017 року працював на керівних посадах філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області. Загальний стаж роботи – 20 років.
За період роботи в ДКВС України Станіслав Левченко налагодив тісну співпрацю із місцевими державними організаціями. Неодноразово брав участь у тренінгах із впровадження інноваційних методик роботи пробації. Багато уваги приділяє саморозвитку та підвищенню професійної компетентності.
Бажаємо Станіславу Левченку нових досягнень на посаді начальника філії Державної установи «Центру пробації» в Полтавській області, й надалі застосовувати свої знання та досвід для розвитку пробації.