Робочий візит до Нововолинська: зустріч з очільниками громади та оновлений офіс пробаціїРобочий візит до Нововолинська: зустріч з очільниками громади та оновлений офіс пробації

8 травня 2024 року заступник директора Державної установи “Центр пробації” Тетяна Кічата відвідала Нововолинськ із робочим візитом. 

Метою візиту стало обговорення питань співпраці між органами державної влади, місцевого самоврядування та Центром пробації, а також ознайомлення з оновленим офісом Володимирського районного відділу №2 філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області.

Під час візиту Тетяна Кічата зустрілась із головою Володимирської військової адміністрації Юрієм Лобачем, Нововолинським міським головою Борисом Карпусом та керівниками інших установ й органів місцевого самоврядування. Заступник директора наголосила на ефективності роботи служби пробації у ресоціалізації людей, які оступилися, та зазначила, що співпраця з органами державної влади й місцевого самоврядування є одним з ключових факторів успішної роботи пробації. Керівники органів влади, своєю чергою, висловили підтримку службі пробації та запевнили у готовності до спільної роботи задля безпеки громади.

Оновлений офіс Володимирського районного відділу №2, який Тетяна Кічата оглянула під час візиту, значно покращив умови роботи для працівників відділу, має сучасне обладнання, меблі та відповідає всім вимогам щодо комфорту та безпеки персоналу.

Під час презентації оновленого офісу також був проведений благодійний ярмарок на підтримку 100-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України, за допомогою якого вдалось зібрати 25 тис. грн на FPV-дрони для наших захисників.