Реалізація пілотної програми менторства в пробації набирає обертів Реалізація пілотної програми менторства в пробації набирає обертів 

11 квітня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації пілотної програми менторства в Державній установі “Центр пробації” з використання інструментів пробації.

Під час засідання обговорили практичні кроки щодо організації інформаційно-консультативних заходів для менторів, задля задоволення їх потреб у додаткових знаннях (зокрема, з реалізації функцій пробації, роботи з реєстрами й інструментами пробації). А також розглянули пропозиції менторів щодо вдосконалення підходів з реалізації менторської програми в Центрі пробації.

Зважаючи на актуальність та потенціал пілотного проєкту захід відбувся під головуванням Олени Суботенко, заступника директора Державної установи “Центр пробації” (голови робочої групи), та за участі заступників директора Державної установи “Центр пробації”. Членами робочої групи є також керівники провідних напрямів роботи пробації, що безпосередньо залучені до реалізації проєкту. 

За результатами зустрічі члени робочої групи узгодили пріоритетний план дій на квітень – вересень 2024 року, що містить в собі тренінгові та інформаційні заходи для менторів.