П’ятирічний рубіж: профспілчани пробації підбили підсумки П’ятирічний рубіж: профспілчани пробації підбили підсумки 

17 травня 2024 року відбулась Всеукраїнська конференція Профспілкової організації персоналу Державної установи “Центр пробації”.

Конференція була приурочена 5-річчю створення профспілки. Участь у заході взяли керівництво Центру пробації та найактивніші члени профспілки з усіх регіонів України.

Відкриваючи захід директор Державної установи “Центр пробації” Олег Янчук висловив вдячність активістам профспілки за роботу, а також відзначив їх нагородами та подяками. Продовжуючи свій виступ він  акцентував на важливості підтримки та допомоги для співробітників пробації у різних життєвих ситуаціях. 

Своєю чергою Андрій Черепанов, голова Профспілкової організації персоналу Державної установи “Центр пробації”, розповів про основні досягнення у роботі за 5 років та плани на майбутнє профспілкової організації. 

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Профспілкова організація пробації не розгубилася, а негайно взяла курс на допомогу своїм членам. Були оптимізовані всі наявні ресурси, щоб максимально підтримати тих, хто опинився у скруті.