Новий проєкт “Мобільна дитяча команда” для підтримки підлітків Новий проєкт “Мобільна дитяча команда” для підтримки підлітків 

Сектор ювенальної пробації міста Києва оголошує про початок нового проєкту “Мобільна дитяча команда”, запровадженого партнером пробації благодійним фондом “Деполь Україна”.

Проєкт “Мобільна дитяча команда” спрямований на допомогу та ресоціалізацію неповнолітніх, які перебувають на обліку в секторі.

Мета проєкту — надати всі необхідні побутові навички та знання підліткам, які перебувають у конфлікті з законом і розпочали свій шлях повернення до повноцінного життя після покарання.

“Мобільна дитяча команда” пропонуватиме широкий спектр послуг, зокрема:

  • безкоштовні заняття з англійської мови з кваліфікованими викладачами;
  • серія семінарів та тренінгів за участю успішних людей з різних сфер, таких як журналістика, спорт, блогерство, мистецтво, тренерство та інші;
  • участь у просоціальних заходах та волонтерських проєктах;
  • тощо.

Кожна дитина заслуговує на шанс на краще життя. Завдяки проєкту “Мобільна дитяча команда” пробація разом з партнерами з фонду “Деполь Україна” прагне допомогти підліткам, які потрапили у складні життєві обставини, змінити свою поведінку, здобути нові знання та навички, а також знайти своє місце у суспільстві.