Ефективна комунікаційна стратегія та інструменти для посилення довіри до системи пробації — це ключові елементи співпраці між Нідерландами, Латвією та УкраїноюЕфективна комунікаційна стратегія та інструменти для посилення довіри до системи пробації — це ключові елементи співпраці між Нідерландами, Латвією та Україною

Протягом тижня з 29 квітня по 03 травня 2024 року працівники сектору комунікації та взаємодії із медіа Центру пробації відвідали латвійських колег із навчальним візитом.

Працівники української пробації брали участь в навчальних майстер-класах, де отримали як теоретичні знання, так і практичні навички концептуалізації та створення візуального контенту. Майстер-класи були присвячені повному циклу створення відеоконтенту – від розробки концепції, написання сценарію, режисури відеоматеріалу, фільмування та монтажу до готової версії відеоматеріалу для подкастів тощо. 

Начальник сектору комунікації та взаємодії із медіа Центру пробації України Володимир Северин зауважив: “Міжнародне навчання та обмін досвідом є надзвичайно важливим для нашого професійного зростання. Саме такі ініціативи дозволяють нам впроваджувати нові ідеї та інноваційні рішення в нашій роботі, що сприятиме розвитку нашої служби пробації та підтримці її роботи в суспільстві”.

“Ми навчали як конкретних технічних навичок, так і пояснювали важливість ефективного сторітелінгу та його вплив на аудиторію. Ефективна історія — це ніби місток між поставленою комунікаційною метою та слухачем. Ми працювали творчо, щоб учасники навчилися мистецтва будівництва цього мосту найкращим чином”,— схарактеризував тижневе навчання для українських колег начальник відділу зв’язків з громадськістю Державної служби пробації Латвії Іманц Мозерс.

Під час візиту українська делегація також зустрілася з головою Державної служби пробації Латвії Іманцом Юревічюсом та відвідали територіальний підрозділ Східного регіону Риги, де ознайомилися з повсякденною роботою спеціалістів пробації в Латвії.

Навчальний візит відбувся за підтримки Нідерландського Гельсінського комітету.